North vs South

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8,99 TL
  • Boyut 274.5 MB
  • Version 1.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Anuman
North vs South mobil oyununda sivil savaş kavramanı yakından görecek ve oyuna bizzat dahil olacaksınız.

North vs South, IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek oynayabileceğiniz arcade oyunlarından bir tanesidir. Amerikalılara ait bölgeleri elde etmeye çalışacaksınız. Fakat bu sandığınız kadar kolay bir işlem değildir. Düşmanlarınıza karşı güçlü bir savunma sistemi ortaya koymalısınız. 

Dokunmatik cep telefonunuz sayesinde oyun kontrollerini de kolaylıkla sağlayabileceksiniz. Karşılıklı gireceğiniz mücadele içerisinde galip gelmek için düşmanlarınızı bertaraf etmeniz gerekiyor. Savaş esnasında yanınızda olmak isteyecek müttefikleriniz olacaktır. Onlara güvenmeyin, sırtınızdan vuracak güce sahip olabilirler. Yakından tanıyıp ona göre hareket etmeniz gerekiyor. Savaş esiri olmamak için North vs South mobil oyununda düşmanın karşısında durmak için ordunuzun başına geçin. 

Dinamik savaşların içerisine dahil olabilir ve stratejik planlarınız ile oyunu kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde bir çok minik oyunda yer alıyor. Her biri başarmanız için size fırsat tanıyacaktır. Sivil savaş kavramını yeni baştan kendiniz yaşamak isterseniz North vs South mobil oyunu sizlere yardımcı olacaktır. 

Daha Fazla Göster
North vs South indir
DİĞER SÜRÜMLER